Қаріп:  A+  A A-
Қаз | Рус
 
Тұрғын үй саясаты || Петропавл қ. бойынша өтініш берген кезінен бастап мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған тұрмысы төмен халықтың әлеуметтік қорғалатын топтарының тізімі

Петропавл қ. бойынша өтініш берген кезінен бастап мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған тұрмысы төмен халықтың әлеуметтік қорғалатын топтарының тізімі

№ № Ф.И.О. Год рожд. Состав семьи Домашний адрес Дата постан. на учет
1. Абакумов Михаил Дмитриевич (Пенс) 1931 2 Горького, 134/1 11.05.2005 г.
2. Орехова Валентина Прокопьевна (пенсионер по возврасту) (56) 1935 1 Университетская, 5/223 12.05.2005
3. Акимова Асия Болатхановна, (н/с) 1968 2 Пушкина, 57 кв. 62 12.05.2005 г.
4. Титов Валерий Николаевич (инв.) 1966 4 Жумабаева, 3 , 87056101448 18.05.2005 г.
5. Смольникова Анна Викторовна (н/с) 1981 2 Пер. Садовый, 19 19.05.2005 г.
6. Шуанбаева Нурия Жанайдаровна (н/с) 1961 4 Пр. Панфилова, 28 23.05.2005 г.
7. Гоменюк Наталья Николаевна (83) 1976 2 Набережная, 12-1 02.06.2005
8. Филиппова Анастасия Сергеевна (н/с) 1985 3 Ауэзова, 80 07.06.2005 г.
9. Гузилевич Ольга Николаевна (инв.) (125) 1971 2 Мира, 225-509 №14 07.07.05г
10. Артемьева Ольга Сергеевна (132) 1984 2 Рыжова, 112-7 07.07.2005
11. Сыздыкова Жанар Сансызбаевна, (н.с.) 1981 2 Мира, 199 к. 79 12.07.2005 г.
12. Сомкина Галина Борыевна (инв.) (146) 1963 2 пр. Михеева, 50ул. Ч. Валиханова, 17-414 №15 22.07.05
13. Айсин Кенжебай Абитаевич (ЧАЭС) (154) 1967 4 Потанина, 37. Тел: 87779244786, 87781680981. №17 18.08.05
14. Бочкарева Светлана Владимировна (164) 1978 4 Университетск. 94-72 18.08.2005
15. Загородняя Наталья Валентиновна (168) 1974 4 Хименко, 6-28 18.08.2005
16. Комаровская Мария Александровна 1982 3 К.Туйская 1-8 18.08.2005 г.
17. Колодаев Иван Александрович (инв.) (183) 1966 5 Крепостная, 41-3. Тел: 524081,87784812864 №18 08.09.05г
18. Макушева Рабига Билаловна (инв.) (185) 1954 1 Ружейникова, 95. Тел: 87757643780. №18 08.09.05г
19. Подольская Ирина Петровна (инв.) (186) 1973 1 Воровского, 216 №18 08.09.05г
20. Гладкова Ирина Николаевна (190) 1984 2 Рыжова, 26 08.09.2005
21. Ильясова Карлыгаш Сагадатовна (191) 1967 5 Ул. Жукова, 23а-62. 08.09.2005
22. Феер Екатерина Васильевна (н.с) 1986 3 Ул. Рижская, 59. Тел: 87029069587, 87773269449. 08.09.2005
23. Черкашина Ирина Михайловна (неп. семья) 1971 2 2 пр. Карьерный, 13 08.09.2005
24. Жусанова Гульнира Исакановна (м/д семья) 1960 6 Крепостная, 120 08.09.2005
25. Байдель Альбина Николаевна (неп. семья) 1982 2 Целинная, 113. Тел: 87029155967. 08.09.2005
26. Дятлова Светлана Викторовна (дело отсутствует) 1974 4 Ульянова, 47-5 08.09.2005
27. Дюсенбекова Даметкен УакпановнаВключена в состав семьи дочь Дюсенбекова Роза ТайкеновнаПротокол № 1 от 19.04.2012 г. 1936 2 Мира, 199/23. Тел: 87752086260, 87018530422. 08.09.2005
28. Жакенова Женискуль Габбасовна (неп. семья) 1973 3 Интернацион., 83-151 08.09.2005
29. Кричман Людмила Владимировна (неп. семья) 1972 3 Пр.Кожевенный, 14-1 08.09.2005
30. Коломейцева Ольга Валерьевна(неп. семья) 1987 3 Целинная, 113. Тел: 510613, 87029155967. 08.09.2005
31. Умбетова Айгуль Мекенбаевна (неп. семья) 1976 3 Интернацион., 79-78 08.09.2005
32. Яговдик Вячеслав Николаевич (м/д семья) 1967 6 Рыжова, 110-5. Тел: 87052650816, 538892. 08.09.2005
33. Хасенова Мариям Алдажаровна (инв. ВОВ)Переведена из УВОв постановлением № 1073 от 03.08.2011 г. 1923 1   08.09.2005
34. Сагитов Дамир Сагитович (ДРА) 1952 1 Муканова, 54-27 с 21.09.05г.№5 03.04.08г.
35. Алпыспаева Мараш Кайрбековна (т.ф.) 1949 1 314 Стрелковой дивизии, 7-512 №20 06.10.05
36. Курмангужина Манат Шамухановна (т.ф.) 1976 3 Амангельды, 155-5 №20 06.10.05
37. Кашафутдинов Тагир Рафаилович (инв.) 1978 4 Киевская, 63. Тел: 424129, 87058611504. №20 06.10.05г
38. Лямкин Андрей Анатольевич (инв.) 1973 3 Мира, 3-1 №20 06.10.05г
39. Балтабаев Калиахмет Жоламанович(инв.І гр) 1957 7 2629км, дом.13/В, кв. 6. Тел: 395257, 87752134082. №20 06.10.05г
40. Мукашева Камия Мурзановна (Мукашев Кажимурат) (инв. 1,2 гр)(протокол № 6 от 27.06.2013г.) 1943 1 Шажимбаева 129-6 №20 06.10.05г
41. Умбетова Ажар (инв.) 1931 2 Ул. Абая, 88-20. Тел: 506302, 87775245331. №20 06.10.05г
42. Анохина Екатерина Фёдоровна (пенс.) 1934 1 Ул. Жабаева, 167-106. Тел: 339063. 06.10.2005
43. Балкеева Дийна Маныжановна (пенс.) 1942 4 Амангельды, 90. Тел: 534741, 87754318777. 06.10.2005
44. Ибраева Кульбаршин (пенс.)Протокол № 1 от 19.04.2012 г. 1927 2 1 пр.Перминовых, 7 06.10.2005
45. Лыщевская Татьяна Валерьевна (неп. семья) 1965 3 Жумабаева, 322-415 06.10.2005
46. Мухина Ольга Борисовна (неп. семья) 1962 3 Университетск., 68-32 06.10.2005
47. Никонорова Евгения Валерьевна (неп. семья) 1984 3 Жамбыла, 167-49. Тел: 468456, 87773355504. 06.10.2005
48. Фиц Сергей Викторович (м/д семья) 1974 7 Букетова, 77/40 06.10.2005
49. Жоламанова Нурзида Мингалиевна (пенс.) 1935 2 Мира, 221-207. Тел: 470802. 06.10.2005
50. Туякбаева Шарипа (пенс.) 1928 2 Михеева, 45, 87777478664. 06.10.2005
51. Давыдова Людмила Николаевна (дело отсутствует) 1961 3 Попова, 145-2 06.10.2005
52. Мархалюк Раиса Александровна (пенс) 1949 1 2 пр. Щорса, 72. Тел: 87773257696, 363824. 06.10.2005
53. Жумабаева Бахыт Мукушевна (пенс.) 1943 3 Мира,199-17. Тел: 87773262628. 06.10.2005
54. Илюбаева Наргима Сабыровна н.с.,Переведена из бюдж постановлением акимата города № 946 от 29.06.2011 года 1967 2 Партизанская, 115 кв. 1 06.10.2005
55. Шоткин Канат Адырбаевич (приравн. ИОВ) 1958 4 ул. Джамбула, 1Г-65. Тел: 465895, 87019559380. 03.11.05г
56. Жакаев Кизат Аяганович (ДРА) 1962 4 Мира, 201-10 №21 03.11.05
57. Трошкеев Александр Михайлович (ЧАЭС) - умерСтоит супруга Трошкеева Людмила Тимофеевна (пенс)Пост № 1495 от 7.10.2011 г. 1946 1 Радищева, 28-8. Тел: 87770836682. №21 03.11.05
58. Бутакова Ирина Николаевна (т.ф.) 1976 4 Ауэзова, 184-60. Тел: 365516, 87779250185. №21 03.11.05
59. Асаубаев Жанат Оразбаевич (инв.) 1978 1 Волочаевская, 20 №21 03.11.05г
60. Дулатов Амандык Кожахметович (инв.) 1942 2 Жукова, 9-209 №21 03.11.05г
61. Деревнина Варвара Ивановна (инв.) 1928 1 Бостандыкская, 56-32 №21 03.11.05г
62. Едрисов Габит Казиевич (инв.) 1960 1 Мира, 213-43 №21 03.11.05г
63. Кожабаева Зейкен Амуровна (инв.) 1952 2 Новаторная, 1-48 №21 03.11.05г
64. Личаченко Александр Николаевич (инв.) 1957 2 Интернациональная 38-68 №21 03.11.05г
65. Ермолаева (Мухаметшина) Светлана Мирхатовна (инв.) 1982 3 Жукова, 21а-102 №21 03.11.05г
66. Новиченко Ольга Ивановна (инв.) 1975 2 Панфилова, 65 №21 03.11.05г
67. Суслова Ольга Сергеевна (инв.ІІ гр) 1984 2 Победы, 8а-21. Тел: 470806, 87783632941. №21 03.11.05г
68. Сороковикова Галина Александровна (инв.) 1968 6 Побелянского, 65. Тел: 379122, 87711069542. №21 03.11.05г
69. Трусов Павел Валерьевич (инв.)531256 1965 3 С. Муканова, 54-21 №21 03.11.05г
70. Яковлева Любовь Михайловна (инв.ІІ гр) 1951 1 Новая, 124-407. Тел: 425616, 87076269212. №21 03.11.05г
71. Жульдикова Елена Владимировна (неп. семья) 1972 3 пер. Мира, 26. Тел: 465978, 87052119355. 03.11.2005
72. Капсытбаева Ултусын Аскеровна (м/д семья) 1968 7 3 Линия, 8-2 03.11.2005
73. Кобликова Светлана Владимировна (неп. семья) 1967 3 1 пр. Амангельды, 43 03.11.2005
74. Казбекова Кульмайра Шаяхметовна (пенс.) 1938 1 Парковая, 161/159 03.11.2005
75. Корчемагина Антонина Яковлевна (пенс.) 1923 1 Московская, 124. Тел: 531833, 87779226142. 03.11.2005
76. Паршакова Татьяна Васильевна (неп. семья) 1979 2 1-ый-Пр. Михеева, 30. Тел: 379146, 87773561271. 03.11.2005
77. Суковых Людмила Борисовна (неп. семья) 1953 5 Заовражная, 26-4395859, 87715344923 03.11.2005
78. Майер Алла Александровна (неп. семья) 1967 3 Ш.Уалиханова, 17-301 03.11.2005
79. Серекбаев Куралбек Машрапович (ДРА) 1967 4 Букетова, 83 .№22 17.11.05
80. Мухамедина Гульгизар Тулеуовна (т.ф.) 1979 4 Целинная, 7542-31-788-777-536-68-66 №22 17.11.05
81. Танабасова Жанна Желбадаевна (т.ф.) 1976 3 3-я Сенная1а-8 №22 17.11.05
82. Щербин Сергей Владимирович (т.ф.) 1973 2 Я.Гашека, 2а-13. Тел: 514752, 87776089338. №22 17.11.05
83. Мустафина Кульбану Уменовна (инв.) 1951 3 Новая , 71-54, 426427, 87770829176 №22 17.11.05г
84. Богданова Татьяна Анатольевна (инв.ІІ гр) 1963 2 Рижская, 104-11. Тел: 87773201925. №22 17.11.05г
85. Есенгожина Марай Калыковна (инв.ІІ гр) 1954 2 Жукова, 3-37. Тел: 87771351325. №22 17.11.05г
86. Конкашев Азамат Алибаевич (инв.) 1979 4 Мира, 234-80 №22 17.11.05г
87. Мамедова Светлана Александровна (инв.) 1973 3 Гагарина, 2-22 №22 17.11.05г
88. Аканова Марина Ганиевна (инв.) 1967 4 Маяковского, 93-509 №22 17.11.05г
89. Аманбаева Роза Нургалиевна (м/д семья) 1978 7 Пушкина, 103/82 17.11.2005
90. Нурканова Ермек (пенсионер) 1941 1 Асфальтная, 17-2. Тел: 8775764666. 17.11.2005
91. Локисова Ольга Александровна(неполные семьи) 1963 2 Красина, 92. Тел: 530258, 87779269829. 17.11.2005
92. Мурзатаева Кульзипа Ситакметовна (пенс.) 1930 1 Дусухамбетова, 2/4 17.11.2005
93. Шаракин Анатолий Андреевич(м/д семья) 1939 10 Калинина, 121 17.11.2005
94. Шегенова Мархаба Сериковна (м/д семья) 1964 7 Жамбыла, 27. Тел: 535260, 87756997203. 17.11.2005
95. Шаймарданов Саит Шагивалеевич (т.ф.) 1955 1 2620 км, 5-1 №23 08.12.05
96. Абитова Гульнара Сакеновна (инв.ІІ гр) 1970 2 Парижской коммуны, 47 №23 08.12.05г
97. Камиева Кульжан Камиевна (инвалид) 1937 1 К. Цеткин, 246 №23 08.12.05г
98. Нургужин Дулат Сураганович (инв.ІІ гр) 1952 3 Пушкина, 122. Тел: 379425. №23 08.12.05г
99. Сулейменова Жанар Юрьевна (инв.ІІ гр) 1982 1 Маяковского, 93-420. Тел: 534226, 87789052907. №23 08.12.05г
100. Хасанов Серикбай Донаевич (инв.ІІ гр) 1938 1 Набережная, 19-54. Тел: 510658. №23 08.12.05г

Петропавл қ. бойынша өтініш берген кезінен бастап мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған тұрмысы төмен халықтың әлеуметтік қорғалатын топтарының толық тізімі

Список детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей

№ № Ф.И.О. Год рожд. Состав семьи Домашний адрес Дата постан. на учет
1. Бондаревич Екатерина Мироновна, опекун умерла, стоит внучка Бондаревич Алёна Васильевна (79)Протокл № 2 от 02.07.2012 г. 1941 6 Белинского, 73 02.06.2005
2. Сергеев Петр Владимирович (153) 1983 1 Хименко, 5-15. 22.07.2005
3. Воронов Максим Михайлович (166) 1984 2 Жамбыла, 296-33. 18.08.2005
4. Савицкая Татьяна Викторовна 1985 1 Ш.Уалиханова, 15-12 08.09.2005
5. Жукова Елена Геннадьевна 1982 1 Войкова, 51. 08.09.2005
6. Шамак Андрей Иванович 1981 4 Бостандыкская, 4-536. 08.09.2005
7. Баимова Любовь Леонидовна 1983 1 Студенческая, 6-210 06.10.2005
8. Опарин Алексей Сергеевич 1982 1 Студенческая, 6-310 06.10.2005
9. Сударушкина Наталья Владимировна 1982 3 Жамбыла, 294-56 06.10.2005
10. Слатвинский Сергей Анатольевич 1980 3 Жумабаева д.266. 06.10.2005
11. Шайхисламова Юлия Рафаэльевна 1982 1 Мира, 187-50. 06.10.2005
12. Харламов Александр Сергеевич 1985 2 Ш.Уалиханова, 15-24. 03.11.2005
13. Грац Любовь Владимировна 1984 2 С.Муканова, 39 08.12.2005
14. Нефедов Максим Алексеевич 1984 1 Ч.Валиханова, 15-24 08.12.2005
15. Сапрыгин Сергей Владимирович 1983 1 С.Муканова, 39 08.12.2005
16. Еньшина (Егорова) Любовь Дмитриевна 1987 4 Шухова, 38-503. 22.12.2005
17. Нехведович Вадим Владимирович 1991 1 Мира, 286-68. 09.03.2006
18. Тубис Денис Викторович 1985 1 Ш.Уалиханова, 15-10 09.03.2006
19. Иванова (Уразметова) Виктория Мнировна 1988 3 Мусрепова, 16А-45. 23.03.2006
20. Голышева Ксения Вячеславовна 1986 1 пр. Чкалова, 5 13.04.2006
21. Речков Александр Владимирович 1994 1 Московская, 171. 13.04.2006
22. Сергеева Татьяна Владимировна 1985 1 Уалиханова, 15-4. 13.04.2006
23. Каиржанова (Плотникова) Надежда Олеговна 1986 3 Мира, 109 -76. 06.07.2006
24. Наргузин Николай Рустамович 1987 1 Целинная, 113. 06.07.2006
25. Майнгер Нина Анатольевна 1988 1 Уалиханова, 15-6 18.08.2006
26. Майнгер Алексей Анатольевич 1986 1 Уалиханова, 15-6 18.08.2006
27. Сафина (Майнгер) Елизавета Анатольевна 1987 4 Горького, 121-1. 18.08.2006
28. Линникова Татьяна Станиславовна 1985 1 Горького, 172 -13 31.08.2006
29. Жамантаева (Бактыбаева) Алия Меркеевна 1987 3 Уалиханова, 15. 28.09.2006
30. Тұрғын (Жубышева) Жанар Болаткызы 1993 3 Батыр Баян, 158. 19.10.2006
31. Мусабаев Есенбай Маратович 1992 1 Батыр Баян, 158. 19.10.2006
32. Сергеев Дмитрий Сергеевич 1986 1 Хименко, 10-804. 19.10.2006
33. Куйчубаева Асем Еркеновна 1987 1 Алматинская, 38-52 16.11.2006
34. Ляховка Надежда Владимировна 1994 2 Маяковского, 93-209 30.11.2006
35. Абишева (Молжигитова) Шолпан Нуржановна 1990 3 1-я Заречная, 22б-1. 30.11.2006
36. Раскатова Юнона Геннадьевна 1990 1 3-я Линия, 1, 52-50-33, 42-18-96 - Рябцова С.Я. 30.11.2006
37. Смагулова Надежда Калиевна 1990 1 3-я Линия, 1. 30.11.2006
38. Вдовин Евгений Андреевич 1989 1 3-я Линия. 1. 30.11.2006
39. Мукжанов Ержан Амантаевич 1988 1 Мира, 240 кв. 57 15.03.2007
40. Мусин Марат Серикович 1983 1 Семашко. 1а 05.04.2007
41. Айдрейчук Марина Владимировна 1989 1 Юбилейная. 5 26.04.2007
42. Ковальчук (Симонова) Анна Александровна 1987 4 Алтынсарина,194-77. 17.05.2007
43. Атаманов Бауржан Жанбырбаевич(протокол № 6 от 27.06.13г. 1989 1 Интернациональная,1Ш. Уалиханова, 15 08.06.2007
44. Королькова Мария Петровна 1987 1 Мира, 327 а-80 08.06.2007
45. Келигов Артем Вадимович 1987 1 Мира 127-73 08.06.2007
46. Баякенова Аида Кудайбергеновна 1989 1 Бостандыкская. 4-523 28.06.2007
47. Жакупов Ермек Биркенович 1988 1 Пархоменко, 26-81 28.06.2007
48. Забалов Вадим Михайлович 1987 5 Юбилейная, 5. 28.06.2007
49. Бимирзаева Надежда Сераловна 1987 1 Уалиханова, 15-2 28.06.2007
50. Закудашев Айбол Каирбекович(протокол № 6 от 27.06.2013г.) 1968 1 Горького, 132-1 19.07.2007
51. Москвина Виктория Викторовна 1987 2 Бостандыкск, 4а -509 16.08.2007
52. Жанбыршин Куандык Султанович 1987 3 Мира 127- 12, 16.08.2007
53. Бекболатов Асхат Канабекулы 1987 1 Уалиханова, 15 -10 11.10.2007
54. Молдашева Ирина Владимировна 1987 2 Студенческая. 6-313 01.11.2007
55. Ермаков Андрей Борисович 1989 1 Чапаева, 1 01.11.2007
56. Каржаубаев Марат Николаевич 1987 1 Алтынсарина, 223 01.11.2007
57. Шандаров Михаил Николаевич 1991 1 Бостандыкская, 2- 427 01.11.2007
58. Рябцев Александр Игоревич 1989 1 Бостандыкская, 2-427 01.11.2007
59. Жихарева Татьяна СергеевнаСтоит сынЖихарев Кирилл ДмитриевичПротокол № 1 от 19.04.2012 г. 2008 1 Жумабаева, 102- 39 01.11.2007
60. Антясова Любовь Александровна 1988 1 Юбилейная, 5 29.11.2007
61. Кушкуев Ринат Евгеньевич 1985 1 Хименко, 14/3 кв. 36 29.11.2007
62. Унтефуг (Наумова) Надежда Александровна 1989 3 Советская, 12. 13.12.2007
63. Кульжебаев Нариман Канапиевич 1988 4 Студенческая,6-319 21.02.2008
64. Андреев Денис Иванович 1987 1 2 пер.Куйбышевская роща, 12. 21.02.2008
65. Адилов Дамир Рахимжанович 1988 1 Ш.Уалиханова,15-23 21.02.2008
66. Риянов Вячеслав Николаевич 1988 1 Юбилейная, 5. 03.04.2008
67. Кирибаева Асия Мухановна 1987 1 Горького, 98. 03.04.2008
68. Бондаренко Татьяна Владимировна 1988 1 Юбилейная. 2б-48 24.04.2008
69. Аппазова Татьяна Васильевна 1989 1 Студенческая. 6-315 24.04.2008
70. Короткова (Бочкарева) Надежда Викторовна 1988 2 Михеева, 12. 24.04.2008
71. Волков Дмитрий Сергеевич 1989 3 Люксембург, 43 24.04.2008
72. Мамедова Олеся Викторовна 1987 2 Юбилейная, 3В-51. 24.04.2008
73. Симбаева Майра Симбаевна 1988 3 Новицкого, 5-2. 24.04.2008
74. Сироткин Владимир Николаевич 1990 1 Алтынсарина. 188-44 24.04.2008
75. Жусупбекова Ильмира Танатовна 1988 1 Семашко,1а 24.04.2008
76. Казбаев Руслан Валерьевич 1987 1 Уалиханова, 15. 24.04.2008
77. Кирибаева Динара Мухановна 1989 3 Уалиханова, 15-3. 24.04.2008
78. Хакимова (Кушкеева) Динара Аскаровна 1987 3 Пр.Урожайной, 5-2. 24.04.2008
79. Тлеумбетова (Лех) Юлия Борисовна 1988 2 Уалиханова, 30-73. 24.04.2008
80. Скрипникова Дарья Михайловна 1989 1 Уалиханова 15 24.04.2008
81. Соболь Просковья Андреевна 1989 1 Скко и Ванцетти, 6. 07.05.2008
82. Любимова Анна Борисовна 1987 1 Уалиханова, 15-11. 07.05.2008
83. Короткевич (Степанова) Людмила Ивановна 1988 2 Уалиханова, 15. 29.05.2008
84. Зуева (Шелоп) Татьяна Анатольевна 1990 2 Интернациональная, 21-77 29.05.2008
85. Исин Руслан Жолдаспаевич 1988 1 Разина, 23. 29.05.2008
86. Артемова Олеся Леонидовна 1989 1 Уалиханова. 15 29.05.2008
87. Бектемиров Есим Зейноллаевич 1988 1 Уалиханова, 15 12.06.2008
88. Эрманбетов Ринат Иссаевич 1987 3 Уалиханова, 15. 12.06.2008
89. Голец Павел Сергеевич 1988 1 Уалиханова. 15-18 12.06.2008
90. Голованов Сергей Владимирович,Стоит дочь Голованова А.С. 2002 1 Кутузова, 40. 12.06.2008
91. Горощенко Марина Александровна 1988 1 Уалиханова, 15 27.06.2008
92. Кадырова Гульшат Ренатовна 1987 1 Уалиханова, 15 27.06.2008
93. Овчинников Виктор Викторович 1989 1 Уалиханова 15 27.06.2008
94. Янина (Понамарева) Наталья Алексеевна 1987 2 Ч. Уалиханова 15-9 27.06.2008
95. Кошевая Ольга Олеговна 1988 1 Интернациональная, 2а-15. 27.06.2008
96. Образцова Юлия Алексеевна 1990 1 Мира, 75-68 27.06.2008
97. Янкина Юлия Владимировна 1990 1 4-ая Кирпичная 2-2 24.07.2008
98. Петрова Ольга Владимировна 1988 1 Абая, 81-17. 07.08.2008
99. Омарова Карина Абаевна 1992 1 Сутюшева 17-93 07.08.2008
100. Любимова Анастасия Борисовна 1988 3 Юбилейная 15 28.08.2008

Толық тiзiмi

18.11.2014 12:10


Официальный сайт Президента Республики Казахстан Премьер-министр Казахстанаegov.kzАссамблея народа КазахстанаОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиIPOДКБ2020Алтын сапаӘділетМодернизация пенсионной системыКазконтентИновационные гранты EXPO Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции Защита бизнеса СКО ҚР Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің ресми интернет-ресурсы

Болашағымыз — бірлікте

Қазақстанның ветеринарлық дәрігерлерінің қауымдастығы