Қаріп:  A+  A A-
Қаз | Рус
 
Тұрғын үй саясаты || Петропавл қ. бойынша өтініш берген кезінен бастап мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған мемлекеттік қызметшілер, өзге бюджеттік ұйымдар қызметкерлері және әскери қызметшілердің тізімі

Петропавл қ. бойынша өтініш берген кезінен бастап мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған мемлекеттік қызметшілер, өзге бюджеттік ұйымдар қызметкерлері және әскери қызметшілердің тізімі

Ф.И.О. Год рожд. Состав семьи Домашний адрес Дата постан. на учет
1. Маликова Сауле Зейнуллиновна (г/слж) 1962 3 Ул. Мира, 292 кв.8287758457996 20.04.2000 г.
2. Дмитриева Ольга Геннадьевна 1968 2 Чайковского, 21 кв. 89 21.02.2005 г.
3. Ашимова (Шарипова) Снежана Жумабаевна 1981 3 Болатбаева, 2а-603 13.04.2005 г.
4. Пронин Николай Петрович (бюдж) 1956 1 Интернациональная, 81-405 21.04.2005 г.
5. Буранкин Сунгат Базарканович, стояла супруга Буранкина (Сураганова) Алия Хайрулловна 1971 4 Пархоменко, 30/41Бостандыкская,4-227 49-32-63 02.06.2005 г.
6. Рыбникова Наталья Вячеславовна 1970 5 Мира, 280-12 07.07.2005 г.
7. Рамазанов Руслан Беркутович (83) 1971 3 Бостандыкская, 2-20887787140471 №15 22.07.05 г.
8. Лазарева (Усманова) Анастасия Александровна 1983 2 4 Кирпичная, 1-1 18.08.2005 г.
9. Пытьева Лилия Александровна, обр. (113) 1976 4 Базарбаева, 2б кв.2 14.09.2005 г.
10. Мадьяров Ерболат Каиргельдинович, обр. (115) 1974 4 Ш.Уалиханова,36-75 26.09.2005 г.
11. Байзулда Ляйла Алкешевна, здр. (119) 1971 5 Мира 187-32520326,87779211098 06.10.2005 г.
12. Исмаилов Еркеш Балтабаевич (г/слж) (125) 1972 6 Потанина, 101-5 №20 06.10.05 г.
13. Жакенова Алма Сабиржановна, здр. (148) 1968 2 Парковая, 187 кв. 91 03.11.2005 г.
14. Тюрина Юлия Анатольевна, здр. (149) 1979 3 Первомайск, 126 кв. 16 03.11.2005 г.
15. Гончарова Галина Андреевна, здр. (159) 1963 1 Сатпаева, 17 кв. 30 17.11.2005 г.
16. Данияров Кайрат Халелович (г/слж) (162) 1974 3 Жукова, 5-55 №22 17.11.05 г.
17. Гранковский Юрий Алексеевич 1955 4 Юбилейная, 6а-11 08.12.2005 г.
18. Акылбеков Алибек Серикович, здр. (188) 1980 1 Жамбыла, 154 кв. 201 22.12.2005 г.
19. Булатбекова Раушан Желкашановна, здр. (189) 1967 1 Букетова, 18 кв. 49Пушкина, 16-1 22.12.2205 г.
20. Кашемирова Светлана Анатольевна, здр. (191) 1973 2 Мира, 248 кв.56 22.12.2005 г.
21. Гордеева (Лавринович) Надежда Петровна, здр. (192) 1978 3 4-ая Линия, 1 кв. 4, 87052219153, 503262 22.12.2005 г.
22. Мухамеджанов Жанат Кабдулрахимович 1981 2 Труда, 51-55 №24 22.12.05 г.
23. Нургалиев Амангельды Сансызбаевич (г/слж) 1975 1 Халтурина, 107 87022054178 №24 22.12.05 г.
24. Тенизов Мурат Алшагирович (г/слж) 1976 1 Ул. Войкова, 4387772872707 №24 22.12.05 г.
25. Турлыбеков Руслан Еркебуланович (г/слж) 1984 1 Жамбыла, 150-140 №24 22.12.05 г.
26. Титович Владислав Павлович (воен) 1965 4 Юбилейная, 6а-10 №24 22.12.05 г.
27. Жармухаметов Малик Толгатович 1968 3 Юбилейная, 6 №24 22.12.05 г.
28. Жолбаев Даулет Жамалбаевич (воен) 1964 3 Юбилейная, 6 №24 22.12.05 г.
29. Храмова Наталья Витальевна, обр. 1975 3 Рижская. 19 07.02.2006 г.
30. Милютина Людмила Васильевна, обр. 1976 3 Ул. Ленинградская, 18787751448814 07.02.2006 г.
31. Кузнецов Игорь Валерьевич, обр. 1975 1 Крупской, 99 07.02.2006 г.
32. Кисилева Татьяна Андреевна, обр. 1968 2 Батыр Баян, 29250-98-97, 87758410506 07.02.2006 г.
33. Семенова Ольга Владимировна, обр. 1968 4 Комсомольская. 63 21.02.2006 г.
34. Касенова Гульбану Жанабаевна, обр. 1971 2 Абая (Университ.), 59кв.87 24.02.2006 г.
35. Протопопова Татьяна Николаевна, обр. 1967 3 Ауэзова, 167 кв.41 03.03.2006 г.
36. Белова Галина Леонидовна, здр. 1968 5 Мусрепова, 7 кв. 17 09.03.2006 г.
37. Вишневская Елена Валерьевна, здр. 1973 1 Юбилейная, 5а кв. 25 09.03.2006 г.
38. Емельянова Татьяна Васильевна, здр. 1978 3 Айыртауская. 3 кв. 98 09.03.2006 г.
39. Криворотько Лидия Васильевна, здр. 1959 3 Труда, 49 кв. 2087785330302, 311873 09.03.2006 г.
40. Кусаинова Шакиш Серикпаевна, здр. 1956 5 3 проезд Шмидта, 987056417287, 523333 09.03.2006 г.
41. Лекерова Айгуль Нурулдаевна, здр. 1978 2 Рижская, 102 09.03.2006 г.
42. Мустафина Алия Заирловна, здр. 1959 4 Перминовых, 57 09.03.2006 г.
43. Хижняк Надежда Владимировна, здр. 1978 2 Мира 339-2847-40-71, 87779235448 09.03.2006 г.
44. Бекина Алия Ертаевна (образ) 1964 3 Ул. Абая, 7-50 №3 09.03.06 г.
45. Гладкая Марина Анатольевна 1967 3 Хименко, 9-631 №3 09.03.06 г.
46. Енсегенова Нагима Габбасовна (бюдж) 1952 3 Ружейникова, 37 №3 09.03.06 г.
47. Жабатов Галимжан Сейфулинович (воен) 1948 4 Пр. Осипенко, 1пр. Володарского, 47-5787052313323, 413430 №3 09.03.06 г.
48. Жандосова Шекер Сабировна (г/слж) 1959 3 Интернациональная, 40-56 №3 09.03.06 г.
49. Левин Андрей Юрьевич (воен) 1960 3 Жумабаева, 359-193 №3 09.03.06 г.
50. Рахимбеков Беккет Тулегенович 1963 4 Амангельды, 137 №3 09.03.06 г.
51. Браун Анна Александровна (бюдж) 1956 1 Украинская, 12 Тел.87053211284 №3 09.03.06 г.
52. Андриященко Екатерина Викторовна, здр. 1963 2 Ул. Кошукова, 14а кв. 4987771354234, 425507, 518854 23.03.2006 г.
53. Байлбулова (Тургунова)Бейнегуль Батырбековна (бюдж) 1969 2 Брусиловского, 15-30 №4 23.03.06 г.
54. Кошкимбаева Анаргуль Мухамеджановна, обр. 1965 3 Ул.Украинская, 4987773273204, 399772 28.03.2006 г.
55. Дорина Танзиля Рашидовна, здр. 1962 3 нОвая 71-2842-51-63, 87770826459 06.04.2006 г.
56. Окороков Алексей Сергеевич, здр. 1980 4 Ул. Перминовых, 10887775215460, 530247 06.042006 г.
57. Осипова Ирина Николаевна, здр. 1970 3 Копай 23539-61-32, 87074852659 06.04.2006 г.
58. Шинкаренко Надежда Николаевна, здр. 1978 1 Шухова, 38-327. Тел: 87772837670. 06.04.2006 г.
59. Титенко Владимир Сергеевич (бюдж) 1982 1 Интернацион., 81- 530 №5 06.04.06 г.
60. Сапулатова Гульнара Каиржановна 1974 1 Петрова, 50-2 №5 06.04.06 г.
61. Балагулова Галия Хабидоллиевна (г/слж) 1981 1 пр.Джамбула, 1г-45 №5 06.04.06 г.
62. Каппасова Раушан Каитаевна 1976 5 Ауэзова, 180-18 №5 06.04.06 г.
63. Шаймергенова Карлыгаш 1968 3 пр. Дусухамбет.., 17-11 №5 06.04.06 г.
64. Прасонов Сергей Валерьевич (г/слж) 1981 1 Рузаева, 6-10 №5 06.04.06 г.
65. Молдахметов Ерболат Женисович (г/слж) 1970 3 Жамбыла 1А-32442-15-19, 87776596910 №5 06.04.06 г.
66. Бекбулатова Индира Келесовна (бюдж) 1983 1 Горького, 172-74 №5 06.04.06 г.
67. Аяганова Сауле Муратовна (бюдж) 1980 3 Новая, 108-36 №5 06.04.06 г.
68. Ахметова Самал Кабуовна (воен) 1980 1 Горького, 173-1 с 07.04.06 г. №7 27.04.06 г.
69. Даркеев Кенжибай Толегенович, здр. 1956 4 1пр. Перминовых, 33 с 07.04.06 г. №10 29.06.06 г.
70. Ломзова Ольга Александровна, обр. 1978 3 Жамбыла, 71А кв. 91 11.04.2006 г. пост. № 1497 от 20.08.2014 г.
71. Хрупина Татьяна Петровна, обр. 1976 1 Букетова, 42 кв. 38 11.04.2006 г.
72. Абдрахманова Саулеш Курмангалиевна, здр. 1967 4 Ул. Зеленая, 9 кв.2 13.04.2006 г.
73. Ахмадеева Руссия Абдулкадыровна,здр. 1952 1 Советская. 233 13.04.2006 г.
74. Верховникова (Токторбаева) Динара Асылтаевна, здр. 1983 4 Амангельды, 105 13.04.2006 г.
75. Шитканов Серикжан Шалабаевич (бюдж) 1981 4 Московская, 168А №6 13.04.06 г.
76. Моисеенко Андрей Сергеевич (бюдж) 1982 2 Уалиханова, 15-9 №6 13.04.06 г.
77. Макашкулова Толкын Келгенбаевна (бюдж) 1971 4 ул. 1 пр. Кошевого, 7, 87773255600 13.04.2006 г. пост. № 1497 от 20.08.2014 г.
78. Пронин Николай Петрович 1956 1 Интернациональная, 81-504 26.04.2006 г.
79. Солохина Наталья Валерьевна, здр. 1972 1 Университет, 30 кв. 179 27.04.2006 г.
80. Федорова Наталья Сергеевна, обр. 1968 3 Ул.3 Косогор, 8395394 27.04.2006 г.
81. Савельев Анатолий Александрович (г/слж) 1979 2 пр. Джамб., 1а кв. 312 №7 27.04.06 г.
82. Нуртазин Ержан Беркутпаевич (г/слж) 1978 2 Бостандыкская, 78-16. Тел: 87779263998, 87076254174. №7 27.04.06 г.
83. Жиенбаева Хусный Темировна (г/слж) 1958 2 Ружейникова, 95 к. 143 №7 27.04.06 г.
84. Елгезеков Серик Канагатович (г/слж) 1974 2 Интернацион.,8 кв.49 №7 27.04.06 г.
85. Кушербаев Рамиль Серикович (бюдж) 1982 1 2-ая Заречная. 31 №7 27.04.06 г.
86. Сагденов Рустем Ергалиевич (г/слж) 1982 2 Валиханова 46-2250-72-00, 87775463821, 87029320962 №7 27.04.06 г.
87. Нурахметова Айнагул Сабыровна (г/слж) 1972 2 Ружейникова, 95 к. 15387013897225 №7 27.04.06 г.
88. Исмагулов Айдын Исимович (воен) 1971 4 Ул. Мира, 292-172 №7 27.04.06 г.
89. Жандосов Куаныш Кабылбекович (г/слж) 1976 4 Тухачевского 85-147-57-28, 8777536874, 87754331016 №7 27.04.06 г.
90. Жакупов Рустам Тариханович (воен) 1982 4 Гашека, 20 №7 27.04.06 г.
91. Поскодный Игорь Владимирович (г/слж) 1979 3 Хименко, 3 кв.1 №7 27.04.06 г.
92. Какимов Куралтай Муратбекович (г/слж) 1967 4 Шухова, 42 №7 27.04.06 г.
93. Байтасова (Сералина) Алия Сеитовна (г/слж) переведена из т.ф. проток №1 от 5.06.2010 г. 1978 5 пер. Театральный,533-87-23, 87057566550 №7 27.04.06 г.
94. Трофимова Валентина Григорьевна, обр. 1958 3 пр. Московский, 34 11.05.2006 г.
95. Жолдыбаева Гульнара Узбековна, обр. 1968 3 Либкнехта, 129 кв. 9 11.05.2006 г.
96. Бекетова Алтынай Серикбаевна (г/слж) 1964 2 Жумабаева, 116 кв. 61 №8 11.05.06 г.
97. Речкина Лариса Викторовна (бюдж) 1967 4 Парковая, 60 кв.353-47-89, 87776061217 №8 11.05.06 г.
98. Мусинова Айгуль Тлеугабыловна (г/слж) 1973 1 Ватутина,10 №8 11.05.06 г.
99. Билюченко Владимир Никифорович (воен) 1961 4 Юбилейная, 6 №8 11.05.06 г.
100. Муканова (Ибраева) Динара СайрановнаМуж - Муканов А. М. (г/слж) 1979 7 Ул. Абая, 7 -32368197, 369478 №8 11.05.06 г.

Петропавл қ. бойынша өтініш берген кезінен бастап мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған тұрмысы төмен халықтың әлеуметтік қорғалатын топтарының толық тізімі

 

18.11.2014 10:48


Қазақстан Республикасы Президентінің ресми сайты Премьер-министр Казахстанаegov.kzАссамблея народа КазахстанаОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиIPOДКБ2020Алтын сапаӘділетМодернизация пенсионной системыКазконтентИновационные гранты EXPOҚазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции Защита бизнеса СКО Телерадиохабар тарату саласындағы ұлттық операторы Ұлттық телерадио хабарларын таратуҚазақстан Республикасы Конституциясына 25 жыл Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қазақстан Республикасының шекарасынан шығу кезінде кедергілерді болдырмау үшін жеке және заңды тұлғаларға www.adilet.gov.kz сайтында сот актілері бойынша берешегін және Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге шығуға уақытша шектеуін тексеруді ұсынады «Қазақстан — ұлы дала елі» Жүмыс «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» «Атамекен» Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы Бәсекеге кабілеттілік жөніндегі кеңес Кешенді бағдарлама ЭКСПО-2017 Халықаралық мамандандырылған көрмесінің мәдени-ойын-сауықтық және спорттық іс-шараларының кешенді бағдарламасы Ұлттық зияткерлік меншік институты

Болашағымыз — бірлікте

Қазақстанның ветеринарлық дәрігерлерінің қауымдастығы